PHU PIREO

Spełniamy marzenia dziecka o byciu rycerzem.

Firma PHU Pireo istnieje od 2001 roku. W roku 2006 r. ukierunkowaliśmy działalność na produkcję zabawek łącząc pasję designerską z zamiłowaniem historii. Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa, używając odpowiednich materiałów oraz przeprowadzając wiele testów. Nasze produkty posiadają certyfikat CE.
Naszym priorytetem jest także odtworzenie detali historycznych. Produkcja każdej zabawki poprzedzona jest długotrwałymi poszukiwaniami inspiracji w muzeach i bibliotekach. Nieustannie pracujemy nad nowymi modelami.
Nasze zabawki można znaleźć w wielu krajach Europy – w zamkach oraz na turniejach i na jarmarkach średniowiecznych. Zapraszamy do zakupów hurtowych.


Doświadczenie

Od 15 lat z powodzeniem rozwijamy firmę Pireo. Współpracujemy z ponad setką kontrahentów z Polski oraz Europy. Rekomendacje klientów mówią same za siebie, można nam zaufać.

Bezpieczeństwo

Zabawki produkowane przez PHU Pireo posiadają certyfikat CE. Do produkcji używamy odpowiednich materiałów. Zabawki Pireo to polski bezpieczny produkt.

Gwarancja Jakości

Każdy miecz czy też hełm przed umieszczeniem w kartonie jest dokładnie sprawdzany, jakość jest jednym z naszych priorytetów.

Referencje

Co o nas mówią nasi klienci?

Pan Jerzy Bieryło - właściciel Firmy Pireo jest prawdziwym pasjonatem historii z ogromną wiedzą. Hełmy i miecze są bardzo dobrze wykonane i co ciekawe nawiązują do średniowiecznych wzorców. Mogę z przekonaniem powiedzieć że to praktycznie repliki a nie zabawki. Niniejszym pragnę polecić PHU "Pireo" innym przedsiębiorcom, jako rzetelną i solidną firmę.

Janusz, Hurtownia Zabawek

Współpracuję z firmą PHU Pireo od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolony zarówno z oferty jak i współpracy. Wspieram Polskich producentów i polecam firmę Pireo z Białegostoku.

Bogdan, właściciel sklepu z pamiątkami

Hełmy na półce w sklepie wyglądają jak prawdziwe i dobrze się sprzedają. Nie jedno dziecko (dorosły też) było zaskoczone że to lekka zabawka, a nie stalowy hełm rycerski. Polecam firmę i produkty Pireo.

Adam, przedsiębiorca z Krakowa

Ciekawa oferta która wyróżnia się z masy podobnych do siebie zabawek. Polecam współpracę z firmą PHU Pireo.

Mariusz, Gdańsk

Pireo Certyfikaty

Deklaracja Zgodności CE Pireo

Pireo certyfikat CE